Naklejki, nalepki i etykiety

 

Naklejki
Drukowane są na produkcyjnej maszynie (kolory CMYK) na folii samoprzylepnej białej lub przeźroczystej. Możliwość laminowania folią matową lub błyszczącą, naklejania na podkład magnetyczny, PCV (itd.)  lub w formie naklejki podłogowej (zaprezentowanej na zdjęciu). Naklejki mogą mieć dowolne kształty i wymiary. Samoprzylepne naklejki z folii są odporne na wilgoć i promieniowanie UV (do 2-ch lat).

Nalepki 3D
Wylana na powierzchnię kolorowej, samoprzylepnej etykiety przezroczysta, poliuretanowa żywica nadaje jej niepowtarzalny, luksusowy, trójwymiarowy wygląd oraz zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nalepki 3D są odporne na wilgoć, promieniowanie UV a także na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie nadają się jako znaki firmowe dla wszelkiego rodzaju produktów: komputerów, samochodów, mebli, sprzętu elektronicznego, agd itp.

Etykiety
Drukowane są na produkcyjnej maszynie (kolory CMYK) na papierze samoprzylepnym lub na folii samoprzylepnej białej. Możliwość laminowania folią matową, naklejania na podkład magnetyczny oraz nadania wypukłości przez wylanie żywicy poliuretanowej (nalepki 3D). Etykiety mogą mieć dowolne kształty i wymiary. Samoprzylepne etykiety z folii są odporne na wilgoć i promieniowanie UV.  Etykiety wyodrębniane są z pełnego arkusza za pomocą nacinania laserowego lub cięcia ploterowego. Otrzymują Państwo cały arkusz z naciętymi kształtami etykiet które można pojedynczo odklejać. W przypadku etykiet na podkładzie magnetycznym otrzymują państwo wycięte etykiety.