Druk lentikularny Plakaty

Druk lentikularny to specjalnie przygotowany obraz drukowany bezpośrednio na tzw. folii lentikularnej (soczewkowej) umożliwiający oglądanie różnych obrazów w zależności od kąta patrzenia. W zależności od techniki przygotowania obrazu i kierunku ułożenia prążków folii możliwe są do uzyskania różne efekty wizualne.

Oferujemy druk z efektem flip plakatów lentikularnych w trzech formatach:

350 x 250 mm (orientacja „landscape”)
350 x 500 mm (orientacja „portrait”)
490 x 690 mm (orientacja „landscape”)

Efekt “flip” polega na tym, że obserwator przemieszczając się względem obrazu lentikularnego widzi na przemian różne obrazy. Przy oferowanych formatach efekt „flip” najlepiej widoczny jest z odległości od 1 do kilku metrów, dzięki czemu nasze plakaty nadają się do zastosowania jako reklama doskonale przyciągająca uwagę w punktach sprzedaży. Stosowane przez nas oprogramowanie nie wymaga od Klienta specjalistycznej wiedzy, wystarczy dostarczyć 2 obrazy, które mają się naprzemiennie pojawiać na plakacie lentikularnym, a my wygenerujemy obraz potrzebny do druku.

Parametry techniczne:
Druk (4/4) na maszynie Mimaki UJF-706: Zadruk odbywa się bezpośrednio na foli soczewkowej, a następnie jest dwukrotnie zadrukowywany białym kolorem, potem zadrukowany obrazem rewersu.

Folia soczewkowa o liniaturze prążków 40 lpi.

Kierunek prążków w pionie
(w praktyce oznacza to, że obraz powinien być w układzie przewidzianym dla danego produktu – nie można obrócić go o 90 stopni).

Plakat lentikularny B4 (350 x 250) landscape 1 szt.     45.50 zł
Plakat lentikularny B3 (350 x 500) portret 1 szt.     78.00 zł
Plakat lentikularny B2- (690 x 490) landscape 1 szt.     127.40 zł


Przygotowanie do druku 30 zł
Termin realizacji: 7 dni rob. po dostarczeniu lub akceptacji projektu
Projekt nie jest wliczony w cenę. 1h – 50 zł
Cena netto. Podatek Vat 23%.